AJUNTAMENT

ALCALDIA

Dionís Guiteras Alcalde Ara Moià

 

alcaldia@moia.cat

dionis

Albert Clusella Ara Moià

aclusella@moia.cat

Glòria Mascaró Ara Moià

gmascaro@moia.cat

Joan Capdevila Ara Moià

jcapdevila@moia.cat

Montse Ferrer Ara Moià

mferrer@moia.cat

Maurici Santaeugènia Ara Moià

msantaeugenia@moia.cat

Ramon Crespiera Entesa per Moià

rcrespiera@moia.cat

Elvira Permanyer Entesa per Moià

epermanyer@moia.cat

Joan M. Navarro Entesa per Moià

jnavarro@moia.cat

Laura Camí  Entesa per Moià

lcami@moia.cat

Francesc Torres Entesa per Moià

ftorres@moia.cat

Josep Martinez  Ciu Moià

jmartinez@moia.cat

Maria Tarter Ciu Moià

mtarter@moia.cat

Consultar les ordenances vigents.

 

perfil del contractant
Efact - MoiÓ

meteomoia

Galeria fotogrÓfica - MoiÓ

Pla General - MoiÓ
Coves del Toll - MoiÓ
biblioteca Moia

Arxiu Municipal MoiÓ
Policia
IDCAT, certificats digitals per a tothom

spub






 
escola de m˙sica